Jak przygotować się do sesji

To co jest najpiękniejsze w sesjach to naturalność! Wspólnie spędzony razem czas, zabawy, przytulańce i bliskość. Bądźcie naturalni, bądźcie sobą. To zawsze najpiękniej wychodzi na zdjęciach. Dom, w którym codziennie spędzacie czas, czy też ulubione miejsca, dokąd lubicie chodzić na spacer to one tworzą idealne uzupełnienie dla Waszej rodzinnej historii.  Sesja zdjęciowa to czas dla Was. Możemy uwiecznić na zdjęciach czytanie ulubionej książki, śpiewanie ulubionych piosenek, opowiadanie historii, piknik czy ulubioną zabawę.

Ubiór jest ważny, ale na pierwszym miejscu są Wasze emocje. Ważne, abyście założyli coś, w czym czujecie się dobrze i jest Wam wygodnie.  Dobrze sprawdzą się tu kolory neutralne: biel, czarny, szary oraz pastelowe odcienie typu beż, brąz, róż, błękit. Dla pań jeansy, zwiewne sukienki z motywem kwiatowym, białe t-shirty. W plenerze ciekawym akcentem może być wianek, kosz z kwiatami lub jeansowa kurtka. Dla panów materiałowe, jeansowe spodnie, gładkie t-shirty, koszule podwijane do łokcia. Dla Maluszka i starszych Dzieci: gładkie body i ubrania w ww. kolorach.

Czego warto unikać: krzykliwych kolorów, ubrań w paski, kropki, grafik, obrazków na ubraniach, łączenia wiecej niż 3 kolorów naraz.

Chętnie pomogę dobrać strój, jeżeli nie jesteście pewni co założyć!

Jeśli chodzi o makijaż i fryzurę, bardzo cenię sobie naturalność, ponieważ to zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach. Najlepiej sprawdzi się naturalny, delikatny makijaż. Unikałabym makijażu wieczorowego, ale jeżeli lubisz wyrazisty make-up nic nie stoi na przeszkodzie.  Przede wszystkim wybierz makijaż w którym czujesz się dobrze. Warto zadbać również o paznokcie i dostosować ich kolor do kolorystyki ubrań tak, aby wszystko ładnie współgrało.

W przypadku sesji lifestylowych w domu, warto przygotować neutralną kolorystycznie pościel – białą, szarą, pastelową lub z delikatnym motywem, a kocyki, poduszki czy łapacze snów to zawsze sprawdzone dodatki.

Pamiętajcie, że najbardziej zależy mi na tym, aby zrobić jak najlepsze fotografie. Rodzinne historie to dla mnie nieskończona inspiracja.

Jeżeli marzy Ci się piękna i oryginalna pamiątka, lub masz więcej pytań dotyczących przebiegu sesji, śmiało napisz! Chętnie odpowiem na Twoje pytania:)